[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 29 kwietnia 2024

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » III Turniej Halowy w piłkę nożną o Puchar Starosty (zdjęcia)

III Turniej Halowy w piłkę nożną o Puchar Starosty (zdjęcia)

10 lutego 2015, 15:35, Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim, red. Agnieszka Pleńska

W minioną niedzielę na hali sportowej w Sabniach odbyły się finały III Turnieju Halowego w piłkę nożną o Puchar Starosty Sokołowskiego.

Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sterdyni. W rywalizacji o Puchar Starosty wzięło udział 21 drużyn. Pierwsze miejsce zajęła drużyna "Czereśni I" Sokołów, drugie miejsce Sabnie, natomiast trzecie miejsce wywalczyła drużyna "Czereśni II" Sokołów. W zawodach został wyłoniony także "Król Strzelców" - Hubert Abramczuk. Starosta Sokołowski Leszek Iwaniuk wręczył zwycięzcom pamiątkowe puchary.